Hürriyet Mah Akgül Sk No : 17 Kağıthane İstanbul
0212 230 29 62
0535 396 90 00
Ücretsiz Keşif

Yüksek Hızlı Pvc Kapı

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Yüksek Hızlı PVC Kapı

Yüksek hızlı pvc kapı yüksek teknoloji ile donatılmış olup tamamen endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır maksimum güvenlik ile birlikte işinizi gecikmeden tam zamanında engelsiz teslim edebilirsiniz rapid roll up door olarak kullanılmaktadır .

Hızlı pvc kapı tamamen yerli üretim olarak imal edilmektedir hızlı pvc kapı yüksek donanım ve maksimum güvenlik ile donatıldığı için hiçbir şekilde tehlike içermemektedir .

Yüksek hızlı pvc kapı donanım olarak ve güvenlik olarak a+ sınıf kapı içerisinde ilk sırada yer almaktadır .

Kullanım alanları ambarlar uçak ve helikopter hangarların da kullanılmaktadır .

Rapid roll up door  fabrika soğuk hava depoları yükleme alanları lojistik merkezleri hava limanları avm mal kabul deniz işletmeleri ve ticaret merkezlerinde kullanılmaktadır.

Yüksek hızlı pvc kapı donanım olarak yan emniyet fotosel pnomatik emniyet sistemi sayesinde yüksek hızlı pvc kapı kapanırken altında herhangi bir cisim unutulsa bile pnomatik emniyet sensörü sayesinde cisime değdiği anda yukarıya tekrar toplanacaktır ve bu emniyet sistemi sayesinde kapınız uzun yıllar arıza yapmadan kullanabilirsiniz .

Rapid roll up door sevkiyat alanlarında işinizi kolaylaştırır ve konfor özelliği taşımaktadır .

Sevkiyat sırasında rapid roll up door  üzerinde bulunan radar sayesinde panodan kontrol etmeden rahat bir şekilde sevkiyatınızı gerçekleştirebilirsiniz .